Jakie kolczyki są odpowiednie do Twojego rodzaju twarzy???

Większość z kobiet dobiera biżuterię do stylu ubioru, czy wieku. Jednak zastanówmy się czy to jakie dodatki zakładamy ma wpływać na upiększenie naszego stroju czy jednak powinnyśmy wziąć uwagę fakt jaki rodzaj biżuterii korzystnie wpływa na wizerunek naszej twarzy. Odpowiednio dobrana biżuteria nie tylko dodaje wiele wdzięku ale może pomóc zamaskować niedoskonałości buzi, podkreślając jej atuty.

Wielokrotnie na ulicach, możemy zauważyć  jakim problemem dla Kobiet jest dobór odpowiednich dodatków. Każda z nas, zna obraz Pani z zaokrąglonymi policzkami o mocno okrągłym kształcie twarzy, z ogromnymi kolczykami w kształcie kół opadającymi prawie na ramiona. Takich przykładów można przytoczyć wiele.

Jako sklep z biżuterią – www.LOVRIN.pl chcielibyśmy przedstawić normy jakimi powinny się kierować Panie w wyborze swoich dodatków takich jak kolczyki czy naszyjnik. Oczywiście kształt twarzy może zostać skorygowany cieniami, w trakcie nakładania makijażu – jednak nie wszystkie Panie są zwolenniczkami przysłowiowego „make up-a”  i  preferują bardzo naturalny styl. To przede wszystkim dla nich jest ten krótki poradnik.

Istnieje jedna ogólna zasada – zawsze dobieramy dodatki kontrastujące z naszym kształtem twarzy. Czyli gdy nasza twarz jest okrągła – wybieramy dodatki kanciaste i odwrotnie. Kolczyki koła rezerwujemy dla Pań o wyraźnych kwadratowych rysach.

A teraz przejdźmy do szczegółów:

– szczupła owalna twarz należy do tych które są najbardziej pożądane. Ten rodzaj twarzy może sobie pofolgować, gdyż prezentuje się znakomicie w każdym kształcie. Panie o takiej buzi to szczęściary mogące cieszyć się wymarzonym kształtem biżuterii.

– zaokrąglona buzia już nie ma tak wiele przywilejów jak poprzedniczka, głównym sprzymierzeńcem optycznego wyszczuplenia  krągłości jest założenie długich wiszących kolczyków. Mogą to być delikatne  niteczki czy miotełki ale również drobne spiralki czy wężyki .
Najważniejsze to fakt czy są pozbawione mocnych krągłości jak kolczyki koła  – szczególnie z materiału typu plastik.
Ciekawie wyglądają Panie z tym typem twarzy w kolczykach w kształcie trójkątów, grunt to aby były one zwężane przy uszach, natomiast mogą być szersze u dołu – NIE ODWROTNIE

– buzia o kształcie kwadratu. Ten rodzaj twarzy zazwyczaj ma mocno podkreśloną żuchwę przez co wygląda ona bardzo kanciasto. Taki typ buzi również należy próbować wydłużyć, lecz dodatkowo lekko zaokrąglić w celu złagodzenia ostrych kształtów. Polecamy w szczególności kolczyki wiszące (np. wężyk)  zakończone kryształową kulką. Wskazane tutaj są również wszelkiego rodzaju kolczyki w kształcie łezek, kół czy kulek.  Ogromnym przeciwskazaniem jest zakładania kolczyków w kształcie figur z jakimikolwiek kantami czy w kształcie brył. Wyostrzają one niedoskonałości tego typu buzi  oraz mocno podkreślają żuchwę .

– ostatnim popularnym typem twarzy jaki omówimy to kształt odwróconego trójkąta, któremu zazwyczaj towarzyszy spiczasta, lżej bądź mocniej wystająca broda.  Należy wówczas zadbać o to, aby dodatki poszerzały podbródek, natomiast pomagały optycznie zwęzić  górną część głowy. W tym wypadku również najlepiej prezentują się kolczyki wąskie u dołu, natomiast szersze przy uchu. Wszelkiego rodzaju kolczyki typu miotełki z kilkoma wężykami okalającymi twarz – na pewno spełnią  swoją rolę. Rożne odmiany kształtów kolistych też są mile widziane. Przestrzegamy przed wzorami w kształcie łezek, oraz tymi które są zwężane do dołu.

Istnieje wiele różnych mieszanek typów twarzy – dlatego trudno je tutaj wypisać. Natomiast pamiętajcie drogie Panie grunt to kierować się pierwszą zasadą przekorności. Jeżeli mamy za dużo kanciastych kształtów próbujemy je zaokrąglić i odwrotnie.

W sklepie www.LOVRIN.pl mogą Panie obejrzeć wiele wspaniałych wzorów, które z pewnością pomogą wyregulować każdy kształt twarzy.

Zapraszamy i pozdrawiamy wszystkie Panie.

Zespół LOVRIN

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s